Odkazy

   Home
   Školení
   Internetová kavárna
   Připojení na internet
   Letní tábor 2014
         Přihláška 2014
         Najdete nás také na facebooku
         Tábor 2013
         Tábor 2012
         Vyberte nejhezčí!
         Tábor 2011
         Tábor 2010
         Tábor 2009
         Tábor 2008
         Tábor 2007
         Tábor 2006
         Tábor 2005
         Tábor 2004
         Tábor 2003
         Tábor 2002
         Tábor 2001
         Tábor 2000
         Tábor 1999
         Hvězdy na táboře
         Tábor na mapě
   Cesty
   Napište nám

 Úspěšný rok 2014 vám všem!!!

Během letních prázdnin 2014 pro Vás pořádáme již

 16. ročník

dětmi velmi oblíbeného letního (internetového) tábora v Praskolesích, který se svou náplní liší od "klasických letních táborů".

Všechno k dalšímu ročníku tábora (včetně přihlášek) najdete na nových webových stránkách
www.letnitaborpraskolesy.cz
Těšíme se na letní setkání!!!


Tábor je vhodný pro děti celé školní docházky - tj. od 6 do 16 let. Naší velkou předností je mimo jiné maximálně 36 dětí v jednom turnusu. A proč jsme umístili slovo "internetový" do závorky? Po zkušenostech z minulých let jsme, kdy jsme byli mile překvapeni tím, že pro většinu dětí už nejsou počítače tím největším "tahákem", se stalo mailování a surfování po internetu pouze jednou z táborových aktivit (cca 2-3x v týdnu). Snažíme se dětem připravit pestrý program, a tak jsme čas původně věnovaný počítačům nahradili jinými činnostmi - např. umělecké tesání do pískovce (pod vedením a s výkladem profesionálního sochaře) nebo větší děti si mohou vyzkoušet také dřevořezbu (do lipového dřeva).A program? Po snídani odjíždíme několikrát v týdnu na kolech (děti musí mít svoje vlastní) ve skupinách, které svým složením odpovídají věku a fyzickým schopnostem dětí, do naší internetové kavárny v Hořovicích (4 km). Děti zde mohou komunikovat s rodiči prostřednictvím internetu, a to pomocí e-mailu nebo formou SMS zpráv. Dětem počitače neznalým samozřejmě pomůžeme (a pokusíme se naučit).Na oběd se vracíme do Praskoles, kde je náš stanový tábor. Jídlo je připravováno také zde, a to 5x denně (začínáme sobotním obědem v den příjezdu a končíme sobotní snídaní v den odjezdu), celodenní pitný režim je samozřejmostí. Po dohodě s rodiči jsme schopni zajistit diabetickou i bezlepkovou dietu. Děti jsou ubytovány v klasických podsadových stanech. Přímo v areálu je k dispozici velké hřiště, vyhřívaný venkovní bazén, umývárna a WC.
Bohatý program nabízí široký výběr zejména sportovního vyžití - jako je například:

Cyklistika
Turistika
Koupání ve vyhřívaném bazénu
Soutěže o věcné ceny
Jízda na koních
Dřevořezba
Horolezectví
Míčové hry
Floorball
Tábornické hry
Celodenní výlet
Výpravy do blízkého naleziště trilobitů
V minulých letech jsme pro děti připravili novinku - mohou si vyzkoušet umělecké tesání do kamene (pískovce) a starší děti také do lipového dřeva.
Vše probíhá za vedení zkušených vedoucích. Večery trávíme u táborového ohně s kytarou, promítáním diapozitivů nebo diskotékou. V táboře je po celou dobu přítomen zdravotník, v případě nutnosti máme smluvně zajištěnu lékařskou péči v hořovické nemocnici, necelé 4 km vzdálené, a neváháme ji použít. Tábor je dle předpisů pravidelně kontrolován okresní hygienickou správou (za celou dobu působení nebyly nikdy shledány závady).

Chtělo by Vaše dítě prožít o prázdninách opravdu něco výjimečného? Pak neváhejte, a přihlaste své dítě již dnes!!! Na Vaši emailovou adresu Vám zašleme potvrzení o přijetí přihlášky a také posléze potvrzení o přijetí platby.

Tábor probíhá v osmi týdenních turnusech vždy od soboty do soboty - začínáme 28. 6. 2014, končíme 23. 8. 2014 - viz přihlášky.

Cena tábora je 3.299,- Kč za turnus a dítě (cena zahrnuje ubytování, stravování, program - nezahrnuje dopravu, kolo a úrazové pojištění) - NOVINKA: nabízíme slevy pro sourozence (1. dítě má cenu 3.299 Kč, každý další sourozenec platí 2.999 Kč) a také pro děti, které se zúčastní v tomto roce více běhů (1. běh cena 3.299 Kč, každý další 2.999 Kč). Pokud se dítě z jakéhokoliv důvodu odhlásí činí stornopoplatek 500 Kč - důvod odhlášení neřešíme.


V letošním roce je tábor účetně rozdělen:
pro 1. až 4. turnus platí č. účtu KB 43-1201620227/0100
pro 5. až 8. turnus platí č. účtu KB 107-6446570267/0100
- var. symbol: rodné číslo dítěte (do zprávy pro příjemce prosím uveďte jméno dítěte a turnus (např. J.Novak - 4T), platba se nám bude lépe přiřazovat - děkujeme). Máte možnost využít příspěvku na letní rekreaci pro dítě od Vašeho zaměstnavatele? Na Vaši žádost Vám samozřejmě zašleme fakturu.

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme na e-mailové adrese info@letnitaborpraskolesy.cz nebo na telefonním čísle 777 311 741 - Hana Čápová (pro lepší dostupnost volejte po 16. hodině - díky!).

Blíže se na nás můžete podívat také na videu, na kterém jsme se průběh a náplň tábora pokusili zachytit KLIKNĚTE ZDE
¨
Dokumenty ke stažení: najdete nás na mapě
mobilní telefony na táboře
dopis pro rodiče
seznam věcí
potvrzení od lékaře
přihláška